Exkluzivně

Bývalí jednatelé městské firmy Pískovna Černovice byli propuštěni z vazby

V souvislosti s kauzou údajného tunelování městské firmy Pískovna Černovice s.r.o. vedou orgány činné v trestním řízení stíhání vůči organizované zločinecké...

Podle informací Brněnského hlasu byli v posledních dnech propuštěni z vazby někdejší jednatelé společnosti Pískovna Černovice s.r.o. Jiří Hasoň a Jiří Novotný.

Primátorka Vaňková provedla město nejtěžším obdobím polistopadové historie. Po covidu a přílivu uprchlíků z Ukrajiny musí Brno ustát také energetickou krizi. Jaká nabízí řešení a co plánuje pro další volební období?

S jakými prioritami kandiduje do černovického zastupitelstva Ing. Radim Suchánek? Přečtěte si další z předvolebních rozhovorů.

Aktivisté z hnutí Limity jsme my zablokovali v úterý dopoledne parkovací místo na Šilingrově náměstí. Na zemi umístily deky, koberce, piknikový koš a květiny.

Na pátečních pivních slavnostech mohli labužníci poprvé ochutnat pivo Poupě z nového pivovaru na Šilingrově náměstí.

Lídrem společné kandidátky SPD, Trikolory a Moravanů na Brně-severu je Ing. Petr Havelka. Co si myslí o koalici, která řídí radnici městské části a jaký očekává výsledek ve volbách?

Dva podzemní cihlové vodojemy na Žlutém kopci se v polovině října otevřou pro veřejnost. Skončila první etapa prací na jejich zpřístupnění, která stála 52 milionů korun.

Lídrem hnutí ANO 2011 je v letošních komunálních volbách místostarosta MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora Mgr. René Černý. Jak z pozice magistrátní opozice vnímá práci současného vedení města a co by rád jako kandidát na primátora prosadil?

 

Od 19. září bude město regulovat vjezd do dalších vnitrobloků. Přečtěte si, kterých lokalit se bude nová úprava dopravního značení týkat.

V pondělní podvečer pokřtila primátorka Markéta Vaňková svoji novou knihu. Počin nazvaný Brno jako srdeční záležitost představila za účasti senátorky Miroslavy Němcové a bývalé primátorky a ústavní soudkyně Dagmar Lastovecké.

Načíst další

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️

Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️
... See MoreSee Less

1 month ago

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.