Exkluzivně

Bývalí jednatelé městské firmy Pískovna Černovice byli propuštěni z vazby

V souvislosti s kauzou údajného tunelování městské firmy Pískovna Černovice s.r.o. vedou orgány činné v trestním řízení stíhání vůči organizované zločinecké...

Podle informací Brněnského hlasu byli v posledních dnech propuštěni z vazby někdejší jednatelé společnosti Pískovna Černovice s.r.o. Jiří Hasoň a Jiří Novotný.

Primátorka Vaňková provedla město nejtěžším obdobím polistopadové historie. Po covidu a přílivu uprchlíků z Ukrajiny musí Brno ustát také energetickou krizi. Jaká nabízí řešení a co plánuje pro další volební období?

S jakými prioritami kandiduje do černovického zastupitelstva Ing. Radim Suchánek? Přečtěte si další z předvolebních rozhovorů.

Aktivisté z hnutí Limity jsme my zablokovali v úterý dopoledne parkovací místo na Šilingrově náměstí. Na zemi umístily deky, koberce, piknikový koš a květiny.

Na pátečních pivních slavnostech mohli labužníci poprvé ochutnat pivo Poupě z nového pivovaru na Šilingrově náměstí.

Lídrem společné kandidátky SPD, Trikolory a Moravanů na Brně-severu je Ing. Petr Havelka. Co si myslí o koalici, která řídí radnici městské části a jaký očekává výsledek ve volbách?

Dva podzemní cihlové vodojemy na Žlutém kopci se v polovině října otevřou pro veřejnost. Skončila první etapa prací na jejich zpřístupnění, která stála 52 milionů korun.

Lídrem hnutí ANO 2011 je v letošních komunálních volbách místostarosta MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora Mgr. René Černý. Jak z pozice magistrátní opozice vnímá práci současného vedení města a co by rád jako kandidát na primátora prosadil?

 

Od 19. září bude město regulovat vjezd do dalších vnitrobloků. Přečtěte si, kterých lokalit se bude nová úprava dopravního značení týkat.

V pondělní podvečer pokřtila primátorka Markéta Vaňková svoji novou knihu. Počin nazvaný Brno jako srdeční záležitost představila za účasti senátorky Miroslavy Němcové a bývalé primátorky a ústavní soudkyně Dagmar Lastovecké.

Načíst další

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

... See MoreSee Less

1 week ago

Comment on Facebook

Krásný už se těším až ho uvidím na živo

bravo

Byla jsem super 👍👍👍

Krásný ❤

Moc hezké.

Nááádhera❤️💯✌️‼️

tvl nechápu…

Krasa

🥰🥰🥰🥰🥰

Na demonstraci také bude tolik lidí ?

Už?

🤦

Paráda

View more comments

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.