Jízdní kola, mobilní telefony i rodinné fotografie. Přečtěte si, co se v Brně našlo

autor: | 29. 7. 2022 | Články, Události

Foto: úřední deska MMB

Věděli jste, že Magistrát města Brna pravidelně zveřejňuje seznam nalezených věcí? A nálezy jsou často skutečně zajímavé.

V seznamu zveřejněném za období od 25.7. do 29.7. letošního roku je na úřední desce možné najít třeba devět mobilních telefonů, bezdrátová sluchátka nebo dvě ISIC karty či jednu platební kartu. Nepřekvapí ani černé sluneční brýle nalezené ve vlaku Českých drah ani finanční obnos (bez zveřejnění částky) nalezený Policií ČR. Nalezen byl například také černý snubní prsten, šedý koženkový batoh obsahující osušku a powerbanka.

Nepozorné dítě někde pravděpodobně zapomnělo dětské jízdní kolo Leader For. A nejedná se o jediný bicykl, našlo se také jízdní kolo Author a jízdní kolo Superior. Nepozorná dáma jistě postrádá červené sandály na podpatku nalezené ve vozidle dopravního podniku, kde se našel také fialovorůžový batoh obsahující dětské hračky. Dopravní podnik našel například také obálku s rodinnými fotografiemi nebo černé dětské boty značky Nike.

Celý seznam nalezených věcí najdete na úřední desce pod tímto odkazem: Seznam_nalezenych_veci_ke_zverejneni.pdf                                             

Přihlásit o nalezenou věc se může vlastník věci nebo osoba, která věc ztratila, na Magistrátu města Brna, Odboru vnitřních věcí, Správním oddělení, referátu podatelny, v budově Malinovského nám. 3, přízemí dveře č. 014.

Zdroj: (red)

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.