Víkend ve víru světového tanečního festivalu

autor: | 29. 10. 2022 | Články

Foto: brnoopen.eu

Sportovní hala Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity je o tomto víkendu dějištěm jubilejního 20 ročník Brno Open Dance Festivalu, na kterém se představí kompletní světová taneční špička ve standardních a latinskoamerických tancích. Na parketu se představí hned několik mistrů světa a Evropy, kteří přijedou bojovat o body do světového žebříčku World Dance Sport Federation.

Soutěží světového okruhu se zúčastní přes 800 tanečních párů z více než 40 zemí čtyř kontinentů. Českou republiku bude reprezentovat také taneční pár David Odstrčil – Tara Bohak, který v srpnu získal historicky první titul mistrů světa v tanečním sportu pro Českou republiku.

Sobotním galavečerem s finále World Open v latinsko-amerických tancích a finále profesionálů ve standardních tancích diváky provedou Jan Onder s Kamilou Tománkovou. V programu vystoupí hvězdy TV show StarDance.

Zpestřením festivalu bude 7. ročník Poháru partnerských měst, ve kterém se utkají týmy Bratislavy, Moskvy, Stuttgartu, Kaunasu a Vídně. V doprovodných soutěžích se představí taneční páry všech věkových kategorií z celého světa.

Zdroj: Aleš Pelikán, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.