Výstaviště patří cestovnímu ruchu u nás i ve světě

autor: | 20. 10. 2022 | Články

Foto: BVV

Na brněnské výstaviště se opět vrací, i když v jiném termínu, veletrh GO a Regiontour. Ode dneška až do neděle se na něm v pavilonu G1 představí regiony České republiky, Slovenska a Polska, na veletrhu GO tuzemské a zahraniční cestovní kanceláře, které návštěvníkům nabídnou nevšední zážitky za veletržní ceny.

Centrála cestovního ruchu Jižní Moravy a město Brno budou mít na Regiontouru společný stánek na ploše 150 m2. Ten návštěvníky pozve na nejzajímavější historické památky, přírodní krásy, každý den nabídne ochutnávku čaje a vína a ukáže, jaká jsou nejlepší regionální jídla. Gourmet Jižní Moravy je průvodcem TOP podniky, která stojí zato navštívit a ochutnat jejich gastronomii.

Jako tradičně se na veletrhu představí také partnerská města moravské metropole. O víkendu zavítá na výstaviště virtuální expozice brněnské zoo.

Veletrhy Regiontour a GO doprovodí festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a GO KAMERA – festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.

Populární cestovatelský festival oslaví letos 25 let.  Zrodil se už v roce 1998 a postupně vyrostl v největší cestovatelskou akci v Česku i na Slovensku. Maraton promítání a besed každoročně představuje na 50 výrazných osobností. O své zážitky se dělí známí cestovatelé, nejlepší horolezci, filmaři, režiséři, fotografové a dobrodruzi. Festival pořádá CK Livingstone a hlavou a srdcem je cestovatel Ruda Švaříček

Zdroj: Aleš Pelikán, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.