Výstaviště patří cestovnímu ruchu u nás i ve světě

autor: | 20. 10. 2022 | Články

Foto: BVV

Na brněnské výstaviště se opět vrací, i když v jiném termínu, veletrh GO a Regiontour. Ode dneška až do neděle se na něm v pavilonu G1 představí regiony České republiky, Slovenska a Polska, na veletrhu GO tuzemské a zahraniční cestovní kanceláře, které návštěvníkům nabídnou nevšední zážitky za veletržní ceny.

Centrála cestovního ruchu Jižní Moravy a město Brno budou mít na Regiontouru společný stánek na ploše 150 m2. Ten návštěvníky pozve na nejzajímavější historické památky, přírodní krásy, každý den nabídne ochutnávku čaje a vína a ukáže, jaká jsou nejlepší regionální jídla. Gourmet Jižní Moravy je průvodcem TOP podniky, která stojí zato navštívit a ochutnat jejich gastronomii.

Jako tradičně se na veletrhu představí také partnerská města moravské metropole. O víkendu zavítá na výstaviště virtuální expozice brněnské zoo.

Veletrhy Regiontour a GO doprovodí festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a GO KAMERA – festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.

Populární cestovatelský festival oslaví letos 25 let.  Zrodil se už v roce 1998 a postupně vyrostl v největší cestovatelskou akci v Česku i na Slovensku. Maraton promítání a besed každoročně představuje na 50 výrazných osobností. O své zážitky se dělí známí cestovatelé, nejlepší horolezci, filmaři, režiséři, fotografové a dobrodruzi. Festival pořádá CK Livingstone a hlavou a srdcem je cestovatel Ruda Švaříček

Zdroj: Aleš Pelikán, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️

Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.