S příchodem adventu začala v Brně bruslařská sezóna

autor: | 28. 11. 2022 | Sport, Články

Foto: STAREZ - SPORT

V sobotu zahájilo zimní sezonu Kluziště Vodova v Králově Poli. Novinkou jsou kvalitnější ozvučení ledové plochy i šaten pro ještě více zábavy při bruslení. Pro rychlejší odbavení zde provozovatel STAREZ – SPORT vybudoval druhou pokladnu, díky které budou moci bruslaři trávit delší dobu na ledě než ve frontě. Kdo má nebo si pořídí čipové hodinky, dostane se na led rychleji a navíc ušetří 20 procent při každém vstupu.

Příští pondělí zavítá mezi malé bruslaře Mikuláš a určitě nepřijde s prázdnou. V blocích od 15 do 17 a od 18 do 20 hodin bude připraven program pro děti, soutěže a samozřejmě nebude chybět Mikulášská nadílka.

Druhý týden v prosinci otevře také oblíbené Kluziště za Lužánkami. Obě kluziště v dopoledních hodinách poslouží jako tréninkové plochy hobby hráčům hokeje. V rámci výuky je budou moci využívat také školy. Pro ty jsou kluziště díky zvýhodněným cenám skvělým způsobem, jak žákům zpestřit výuku tělesné výchovy.

Na obou kluzištích najdou bruslaři zázemí se šatnami, skříňkami a občerstvením. Pro ty, kteří nemají vlastní brusle, ale budou se chtít projet po ledě, jsou k dispozici půjčovny. Za Lužánkami si budou moci návštěvníci zdarma půjčit rovněž nové kovové trenažéry pro výuku dětí.

Milovníci ostrých nožů si na obě ledové plochy budou moci přijít zabruslit ve všední dny od 15 do 20 hodin, ovíkendech už od 9 hodin. Při využití čipových hodinek společnosti STAREZ – SPORT, která kluziště provozuje, navíc návštěvníky čekají výhody. Při nabití hodinek minimální částkou tisíc korun získají na vstup slevu 20 procent a navíc projdou turnikety bez nutnosti čekání u pokladny.

V předvánočním duchu se ponesou před Štědrým dnem dvě akce. Na lužáneckém kluzišti to bude 18. prosince Adventní bruslení s doprovodným programem a na Vodové 22. prosince třetí ročník BrněnskýchVánoc na ledě.

Oba bruslařské areály budou otevřeny do února příštího roku.

Zdroj: Aleš Pelikán, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.