Divadlo Polárka zve ke společnému bytí na divadelních výletech, ve foyer i v Otevřeném depozitáři Moravské galerie

autor: | 26. 6. 2026 | Aktuality, Brno-střed

Foto:

Divadlo Polárka připravuje 29. divadelní sezónu s názvem SPOLUBYTÍ, která bude jiná než vše, co Polárka doposud zažila. Z myšlenky strávit se svými divačkami a diváky více času vznikl koncept sezóny, který otevře prostor nejen pro divácké zážitky. Divadelní výlety nabídne projekt DO PUNTÍKU, který bude stát na společně stráveném času u otázek týkajících se našeho bytí ve světě. Mimo zdi divadelního sálu vstoupí do celého prostoru divadla inscenace H.O.R.I.Z.O.N.T. otevírající téma vlastní budoucnosti. Rodinné spolubytí prozkoumá METODA DESTRUKCE: Matka Otec Dcera, zatímco inscenace ANNA se bude zamýšlet nad vnímáním svého vlastního obrazu, obrazu světa a umění v Otevřeném depozitáři Moravské galerie v Brně.

Zdroj: Brno-střed

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.