Výstaviště od čtvrtka obsadí veletrhy GO, Regiontour, GO KAMERA a Caravaning Brno

autor: | 2. 11. 2023 | Články

Foto: archiv Veletrhy Brno

Návštěvníky čeká od 2. do 5. listopadu pestrá nabídka s akcentem na možnosti aktivního trávení volného času a gastronomickou turistiku. Zástupci regionů České republiky, Slovenska či Polska, tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře nabídnou nevšední zážitky za veletržní ceny.

Součástí Regiontouru bude i zajímavý doprovodný program orientovaný na udržitelný cestovní ruch nebo digitalizaci. Na veletrhu GO se budou prezentovat tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře a agentury se zaměřením na výjezdovou turistiku. Souběžně s veletrhy bude na programu také festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest, mezinárodní soutěž Gastro Junior Brno – Bidfood Cup a GO KAMERA – festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací spojený s ochutnávkami exotických jídel.

 

 

Festival GO KAMERA je u nás největší cestovatelskou akcí. Pavilon P opět přivítá zajímavé osobnosti. Přijdou fotografové Jiří Kolbaba, Marcel Rebro a Pavel Svoboda, reportéři ČT Jakub Szántó a Miroslav Karas, horolezec Radek Jaroš, herec Milan Kňažko, lékaři Vladimír Beneš a Tomáš Šebek, nebo rybář a cestovatel Jakub Vágner.

Kromě nezapomenutelných dojmů si lidé budou moci odnést z výstaviště i hodnotné ceny, a to v soutěžích o Nejlepší fotografii a Nejlepší film s cestovatelskou tématikou. Vedle toho budou moci ochutnatdelikatesy Konga, Nepálu, Indie a Indonésie, festival provoní káva BWINDI ORPHANS z Ugandy.

 

 

Do čtyřlístku listopadových veletrhů patří letos jubilejní dvacátý ročník největšího českého veletrhu obytných vozidel a kempování Caravaning Brno. Svým rozsahem a obsazeností reflektuje aktuální poptávku po obytných autech a karavanech na našem trhu, která byla v letošní sezóně nad očekávání vysoká.

Úplně poprvé se veletrh rozšíří i do pavilonu G1, kde se pod názvem Adventure Hall budou prezentovat vozidla a značky určené dobrodružnějším cestovatelům a milovníkům expedičního a off-road cestování. Nejen díky tomuto kroku pořadatelé očekávají letos až 25 tisíc návštěvníků.

Zdroj: Aleš Pelikán, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️

Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.