Procházka po Masarykově okruhu bude v pondělí i s pomlázkou

autor: | 9. 4. 2023 | Články

Foto: ilustrační

Dráha bude otevřena pro pěší a doplněna o zábavnou stezku, která potěší zejména rodiny s dětmi. „Chceme lidem nabídnout příležitost, jak Masarykův okruh poznat blíže a z jiného pohledu,“ řekla Ivana Ulmanová, předsedkyně představenstva Automotodromu Brno.

Jednotlivá stanoviště dají návštěvníkům nahlédnout i do zákulisí fungování závodní dráhy. Uvidí vyprošťovací vůz, safety car, který řídí provoz na trati, a hasičské auto, neboť na okruhu mají vlastní hasičskou jednotku, která je v případě nehody připravená okamžitě zasáhnout.

Vzhledem k tomu, že se akce koná v pondělí, nezapomenou pořadatelé ani na dodržování velikonočních tradic. Na poslední bonusové zastávce budou pro návštěvníky připravené pomlázky.

Na dětské návštěvníky navíc čeká dárek v podobě velikonočního balíčku, který bude k vyzvednutí v Hotelu GRID. Otevřený bude i speciální pitstop – občerstvení přímo ve Schwantzově zatáčce.

Vstup je zdarma. Pro cestující MHD (pravidelná linka č. 402) bude otevřena hlavní brána u sedadlových tribun. Pro vstup na dráhu bude otevřena brána u stupňů vítězů a závora u pitlane. Brána a podchod pod dráhou budou otevřeny pro pěší od 9 do 17 hodin.

Zdroj: Aleš Pelikán, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️

Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️
... See MoreSee Less

1 month ago

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.