Procházka po Masarykově okruhu bude v pondělí i s pomlázkou

autor: | 9. 4. 2023 | Články

Foto: ilustrační

Dráha bude otevřena pro pěší a doplněna o zábavnou stezku, která potěší zejména rodiny s dětmi. „Chceme lidem nabídnout příležitost, jak Masarykův okruh poznat blíže a z jiného pohledu,“ řekla Ivana Ulmanová, předsedkyně představenstva Automotodromu Brno.

Jednotlivá stanoviště dají návštěvníkům nahlédnout i do zákulisí fungování závodní dráhy. Uvidí vyprošťovací vůz, safety car, který řídí provoz na trati, a hasičské auto, neboť na okruhu mají vlastní hasičskou jednotku, která je v případě nehody připravená okamžitě zasáhnout.

Vzhledem k tomu, že se akce koná v pondělí, nezapomenou pořadatelé ani na dodržování velikonočních tradic. Na poslední bonusové zastávce budou pro návštěvníky připravené pomlázky.

Na dětské návštěvníky navíc čeká dárek v podobě velikonočního balíčku, který bude k vyzvednutí v Hotelu GRID. Otevřený bude i speciální pitstop – občerstvení přímo ve Schwantzově zatáčce.

Vstup je zdarma. Pro cestující MHD (pravidelná linka č. 402) bude otevřena hlavní brána u sedadlových tribun. Pro vstup na dráhu bude otevřena brána u stupňů vítězů a závora u pitlane. Brána a podchod pod dráhou budou otevřeny pro pěší od 9 do 17 hodin.

Zdroj: Aleš Pelikán, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.