Na Masarykově okruhu odstartovala Velká cena Brna

autor: | 21. 4. 2023 | Články, Sport

Foto: ilustrační

Volnými tréninky jednotlivých tříd byl v pátek zahájen první jarní mezinárodní podnik nové sezony. O první body Mistrovství a Přeboru ČR na přírodních okruzích se motocykloví závodníci ze 14 zemí utkají až do neděle při Jarní ceně Brna. Do programu se po několikaleté pauze vrací mezinárodní šampionát sidecar, který se sem vrací po několikaleté pauze.

Na Masarykově okruhu se představí i domácí špička. Chybět nebudou Michal Prášek, Karel Pešek nebo Marek Červenka. V sobotu proběhnou kvalifikace a první závody, v neděli pak přijdou na řadu druhé závody, a to od 8 hodin až do večera.

 

 

Pro diváky budou v sobotu a neděli otevřeny sedadlové tribuny u cílové rovinky a přírodní tribuna C, přístupný bude i paddock. Jednodenní vstupné stojí 250, víkendovou vstupenku návštěvníci pořídí za 400 korun. Děti do dvanácti let a držitelé ZTP, ZTP/P průkazů mají vstup zdarma. Po celou akci bude v provozu jak hotelový bar, tak okruhová restaurace, o víkendu navíc stánek s občerstvením na tribuně C a v paddocku.

Návštěvníci se mohou těšit i na doprovodný program. Ten nabídne otevřenou motokárovou dráhu a F1 simulátor umístěný v lobby GRID hotelu. Tam si zájemci mohou prohlédnout expozici závodních motocyklů MotoGP a Moto2 Karla Abrahama.

Zdroj: Aleš Pelikán, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️

Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.