Letní příměstské tábory na Špilberku: Nabídka plná zábavy a dobrodružství

autor: | 2. 5. 2023 | Články

Foto: Muzeum města Brna

Letní prázdniny se blíží a s nimi se pojí každoroční hledání zábavy pro děti. Pokud chcete pro své potomky něco netradičního, pak by vás mohly zajímat příměstské tábory, které Muzeum města Brna pořádá na hradě Špilberku.

Hrad Špilberk, který se nachází na kopci nad historickým centrem Brna, je vynikajícím místem pro pořádání letních táborů. Děti zde budou moci objevovat historii a kulturu tohoto významného místa, zatímco se budou bavit a poznávat nové kamarády. Rodiče budou mít na výběr ze dvou druhů programu a osmi turnusů, které probíhat budou vždy od 8.00 do 16.00.

 

 

První program s názvem „Z pohádky do pohádky“ zavede děti do kouzelného světa pohádek a pověstí. Budou se moci zúčastnit rytířského turnaje, prozkoumat tajemná zákoutí hradu a navštívit mnoho dalších zajímavých míst. Během týdenního pobytu děti čekají různé aktivity jako sportování, výtvarné a kreativní aktivity, celodenní výlet, návštěva Hvězdárny a planetária Brno, stezka odvahy v Bastionu a mnoho dalšího. O děti se bude starat zkušený tým vedoucích, kteří mají několikaletou praxi s vedením dětských kolektivů.

Druhý program s názvem „Letem nejen brněnským světem“ nabízí dětem možnost objevovat nová místa u nás i za hranicemi a zažívat každý den jiné dobrodružství. Stejně jako v prvním programu, i zde se děti budou moci zapojit do sportování, výtvarných a kreativních aktivit a navštívit zajímavá místa jako Hvězdárna a planetárium Brno, stezka odvahy v Bastionu a Kasemat a mnoho dalšího.

Tábory na Špilberku jsou skvělou příležitostí pro děti strávit léto plné zábavy a dobrodružství. Díky skvělému programu, krásným prostorům hradu Špilberku a zkušeným vedoucím budou děti moci zažít nezapomenutelný týden plný nových zážitků a přátelství.

Přihlášky jsou nyní otevřené a je možné je vyplnit na webových stránkách Muzea města Brna.

Zdroj: Rudolf Kozel, redaktor

Doporučujeme

Sledujte nás na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️

Zrekonstruovaný park na Moravském náměstí získal již třetí ocenění.

A jak se líbí vám?

Více informací v článku ⬇️⬇️⬇️
... See MoreSee Less

1 month ago

Sledujte nás na Instagramu

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.